Gerda
van Son

Interim-directeur De Stapsteen & De Opstap gvanson@skozok.nl

Ellie
van Dorst

Kwaliteitsondersteuner (De Opstap) (ma-di-do) evandorst@skozok.nl

Loes
Aarts

Kwaliteitsondersteuner (De Stapsteen) (di, do-ochtend en vr) laarts@skozok.nl

Mieke
de Wit-Rutten

Leerkracht Groep 1-2 A (di-wo-do-vr) mdewit@skozok.nl

Anita
van Meijl

Leerkracht Groep 1-2 A (ma) 5 (wo) 6 (do-vr) avanmeijl@skozok.nl

Ingrid
Smeets-van Seggelen

Leerkracht Groep 1-2 B (ma-di) ismeets@skozok.nl

Wilma
Neitzel-Van Kessel

Leerkracht Groep 1-2 B (wo-do-vr) wneitzel@skozok.nl

Esther
Scholten

Leerkracht Groep 3 (ma-di-wo-do-vr) escholten@skozok.nl

Kim
van de Wiel

Leerkracht Groep 4 (ma-do-vr) kvandewiel@skozok.nl

Marly
Scholten-Snoeyen

Leerkracht Groep 4 (di-wo) mscholten@skozok.nl

Eva
de Veen

De Stapsteen: Stagiaire Groep 4

Chantal
van Lieshout

Leerkracht Groep 4-5 (ma-do-vr) cvanlieshout@skozok.nl

Yvonne
van Casteren

Leerkracht Groep 4-5 (di-wo) yvancasteren@skozok.nl

Mark
de Louw

Leerkracht Groep 5 (ma-di-do-vr) mdelouw@skozok.nl

Charlie
Kraan

Leerkracht Groep 6 (ma-di-wo) ckraan@skozok.nl

Jane
Versluis

MT-lid/Leerkracht Groep 7-8 (wo-do-vr) jversluis@skozok.nl

Monique
van Gerwen

Leerkracht Groep 7-8 (ma-di-wo-do-vr) mvangerwen@skozok.nl

Roy
van Hunsel

Leerkracht Groep 7-8 (ma-di) Groep 8 (wo) en directie- en teamondersteuning (do-vr) rvanhunsel@skozok.nl

Bart
Brils

Leerkracht Groep 7-8 (ma-di-do-vr) bbrils@skozok.nl

Josette
van den Eijnden

Administratief medewerker (ma-di(middag)-wo-do(ochtend)) info@bsdestapsteen.nl

Colin
van Zon

De Stapsteen: Onderwijsassistent Groep 4 t/m 8 (ma-di-wo-do-vr) cvanzon@skozok.nl

Erica
van Werde

De Stapsteen: onderwijsassistent Groep 1 t/m 3(ma-di-do-vr) evanwerde@skozok.nl

Marcel
van Aggel

Conciërge (di-wo-do-vr) mvanaggel@skozok.nl

Joke
van Dijk

De Opstap: leerkracht Grind (di-wo)

Angela
Geurts

De Opstap: leerkracht Rots (ma-do-vr)

Aniek
Noten-Jacobs

De Opstap: leerkracht Grind (ma-do-vr) Kiezel (di-wo)

Jos
van der Looy

De Opstap: leerkracht Kei (ma-do-vr) Rots (di-wo)

Kim
Verkooijen

De Opstap: groep Kei (di-wo) Zand (do-vr) Directieondersteuning (ma)

Senna
Coolen

De Opstap: onderwijsassistent (ma-di-wo-do-vr)

Lotte
de Vos

De Opstap: onderwijsassistent (ma-di-wo-do-vr)

Helene
de Knegt

De Opstap: onderwijsassistent (ma-di-wo-do-vr)